Rob MarshallI

7,0
1 380 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Marshall

...to coś na pewno będzie godnego uwagi! Ciekawa jestem jak sobie poradzi po takich "ciężkich" filmach jak Chicago i Nine;];]

Chicago i Nine wcale nie są jak ty to określiłeś ciężkimi filmami. Ale jak ktoś woli jak se przez całe 2 godziny obijają mordę i nic po za tym to nie moja wina. Dla mnie te dwa filmy były fajne i przyjemnie sie je oglądało.

Ja myślę, że pomimo złej opinii 4. części ( że film już będzie nudny, przewidywalny i naciągany jak trzecia część) to możemy oczekiwać jednak miłej niespodzianki dzięki Marshall'owi :)
Mam taką nadzieje, że nowa część piratów nie okaże się kompletną klapą.

choco

Kompletną nie. Ale nie wykazał się Rob, kompletnie niczym się nie wykazał...

choco

kompletną klapą to ona nie jest, ale jest raczej kiepska, trochę bezsensowna i mało wciągająca.

użytkownik usunięty

Nieźle: Annie, Chicago, Wyznania Gejszy, Nine...a teraz Piraci z Karaibów :)
Nieźle pojechał.

''...to coś na pewno będzie godnego uwagi! Ciekawa jestem jak sobie poradzi po takich "ciężkich" filmach jak Chicago i Nine;];]''

nie poradził sobie niestety...

saveferris

Powiedział Znawca.

Dimond

Moim zdaniem utrzymany poziom całej sagi. Reżyseria Marshalla dobra, gdyby dostał jeszcze ciut bardziej dopracowany scenariusz... byłoby rewelacyjnie :)

Horlan

Nawet z bardzo dobrego scenariusza można zrobić gniota i odwrotnie, ze słabego tekstu nakręcić film bardzo dobry. IMO Rob się do tego nie nadawał.

Marshall to dla mnie wyrobnik. Średnie Chicago, niestrawne Nine i przeciętni Piraci. Zawsze jest fajne opakowanie, a w środku pustawo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones